:: zaloguj się lub załóż konto.

:: Użytkownicy
Witaj przybyszu

Rejestracja jest całkowicie niezobowiązująca i umożliwia dostęp do wszystkich obszarów tej strony.
Dołącz do Nas!
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy:  Redakcja
Brak połšczenia  orth  
Brak połšczenia  lupus  
Brak połšczenia  end  
Brak połšczenia  pawel1  
:: Statystyki Gier
Wszystkich Gier - 74
Kategorie Gier - 11
Zasoby - 67,69092 Mb
Pobrań - 339
Pobrano - 957,36138 Mb
:: projektowanie ogrodów śląsk :: zakładanie ogrodów śląsk

Regulamin

1. Serwis staregry.nudny.net nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nie dostosowania się do treści regulaminu oraz powstałe w wyniku nie zapoznania się z zasadami ich użytkowania.
2. Serwis nie rości sobie praw autorskich względem tytułów zamieszczonych na stronie. Zostały one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Wszelkie gry zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy redakcji zostały wycofane ze sprzedaży, jeżeli któryś z tytułów zamieszczonych na stronie znajduje się w sprzedaży, prosimy o kontakt. Gra zostanie natychmiast usunięta z serwisu.
3. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za użycie udostępnianych pików niezgodnie z prawem lub za powstałe szkody w wyniku ich użytkowania.
4. Serwis, nie udziela pomocy, porad ani innych wskazówek do zamieszczonych w serwisie gier.
5. Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna, każdy użytkownik może się zarejestrować.
6. Rejestracja w serwisie lub korzystanie z usługi serwisu, jest jednoznacznym zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
7. Każdy zarejestrowany użytkownik, zobowiązuje się do zachowania kultury, w swoich komentarzach, recenzjach, itp. Nie używając wulgarnych oraz obraźliwych słów. Wszystkie komentarze, posty i recenzję w serwisie są zamieszczane przez użytkowników serwisu, serwis nie odpowiada za ich treść.
8. Użytkownik dodający swoją recenzję, post lub komentarz do serwisu, oświadcza jednocześnie że jest autorem zamieszczanych przez niego tekstów.
9. Zabronione jest kopiowanie tekstów bez zezwolenia jego autora.
10. Nieprzestrzeganie regulaminu, spowoduje zablokowanie konta użytkownika, a nawet jego usunięcie.
11. Zamieszczone gry w serwisie są bezpłatne, serwis pobiera jedynie opłatę za transfer. Transfer może wykupić każdy zarejestrowany użytkownik, zasilając swoje konto elektronicznego portfela SMSem.
12. Transfer dla użytkowników w serwisie jest rozliczany, co do sekundy. Pozwala na ściągnięcie dowolnej liczby plików, w nieprzekraczalnym czasie 1 godziny od momentu wpisania kodu dostępowego w serwisie.
13. Po rozpoczęciu pobierania pliku, nie należy przerywać transferu, serwis nie bierze odpowiedzialność za niedostosowanie się do regulaminu i nie otrzymanie przez użytkownika żądanego pliku z winy lokalego łącza, czy problemów z przeglądarką.
14. Serwis staregry.nudny.net nie udziela żadnej gwarancji na pobierane pliki, nie udziela pomocy, ani porad na temat gier, nie daje gwarancji na poprawne działanie gry na Twoim PC. Wszelkie opisy gier i porady znajdują się wyłącznie na stronie opisu danej gry.
15. Redakcja serwisu podejmuje staranie na poprawne jego działanie, oraz jakość plików zamieszczonych w serwisie.
16. W przypadku pobrania pliku, którego nie można rozpakować lub co do którego użytkownik domniema że jest uszkodzony, należy zawiadomić o tym administratora, który usunie błąd a plik zostanie dostarczony użytkownikowi bez pobierania dalszej opłaty za transfer.
17. Kopiowanie tekstów, screenów gier i elementów layoutu ze strony ZABRONIONE.
18. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.