:: zaloguj się lub załóż konto.

:: Użytkownicy
Witaj przybyszu

Rejestracja jest całkowicie niezobowi±zuj±ca i umożliwia dostęp do wszystkich obszarów tej strony.
Doł±cz do Nas!
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy:  Redakcja
Brak połączenia  orth  
Brak połączenia  lupus  
Brak połączenia  end  
Brak połączenia  pawel1  
:: Statystyki Gier
Wszystkich Gier - 74
Kategorie Gier - 11
Zasoby - 67,69092 Mb
Pobrań - 339
Pobrano - 957,36138 Mb
:: projektowanie ogrodów ¶l±sk :: zakładanie ogrodów ¶l±sk

Abonament

Aby pobrać gry z serwisu wykup godzinny transfer pozwalaj±cy na download plików.
Aby wykupić godzinny dostęp do plików - wystarczy że wy¶lesz teraz SMS o podanej tre¶ci na 5 cyfrowy numer który znajduje się obok. Po kilku sekundach otrzymasz od nas na swoj± komórkę zwrotny SMS ze specjalnym kodem [loginem], który musisz wpisać w polu obok. Po akceptacji kodu uruchamiamy dla ciebie specjalne konto i odt±d serwis będzie rozpoznawał twój komputer.
Koszt SMSa to 5 zł netto [czyli 6.10 zł z VAT]. Czas trwania usługi to godzina od momentu wpisania loginu w serwisie. W tym czasie, zależnie od jako¶ci łacza jakie posiadasz, możesz spokojnie pobrać od kilku - do kilkudziesięciu gier.
Twój login nie zmienia się za każdym wykupieniem abonamentu - je¶li wpadniesz do nas za jaki¶ czas - system cię rozpozna, wystarczy, że zasilisz swoje konto kolejnym SMSem - Twój login się nie zmieni. Możesz też zgromadzić więcej SMSów w swoim wirtualnym portfelu na potem i gdy skończy się abonament - przedłużyć go sobie już bez wysyłania kolejnych SMSów. W razie problemów z obsług±, lub w przypadku chęci zgłoszenia reklamacji pisz tutaj: reklamacje.

Usługa płatnego dostępu została przygotowana przy współpracy z systemem Cashbill
Działa ona na zasadzie elektronicznego portfela, w którym przechowywane s± twoje kredyty. Niewykorzystane w serwisie kredyty możesz użyć także póĽniej,
nawet w innych serwisach obsługuj±cych portfel elektroniczny, np w grze Imperium 2502.